Staigmenos

,,Mano šeimos akademijoje" gautos žinios ir patirtis gali tapti puikia dovana būsimiesiems tėveliams ir tiems, kurie jau susilaukė kūdikio. Mes labai tikimės, kad ,,Mano šeimos akademija" taps bendraminčių klubu, kuriame galima dalintis patirtimi ir rasti atsakymus į klausimus. Štai todėl mes jums paruošėme staigmenas.

Dovanų kuponas

 Nežinote ką padovanoti draugams ar kolegoms? ,,Mano šeimos akademijoje" gautos žinios ir patirtis gali tapti puikia dovana būsimiesiems tėveliams ir tiems, kurie jau susilaukė kūdikio. Nuo mylinčių senelių, nuo būsimų krikštatėvių, nuo bendradarbių, bendraminčių, nuo tų, kurie jus myli. ,,Mano šeimos akademijos" dovanų kuponas – išskirtinė dovana. Daugiau »

Lojalumo kortelė

Mes labai tikimės, kad ,,Mano šeimos akademija" taps bendraminčių klubu, kuriame galima dalintis patirtimi ir rasti atsakymus į klausimus. Taigi, klubo nariams siūlome ,,Mano šeimos akademijos" lojalumo kortelę. Ji suteiks jums vertingų nuolaidų ir privilegijų. Ir jūs pirmieji sužinosite mūsų naujienas bei geriausius pasiūlymus. Daugiau »