Pirmoji pagalba

Pirmas teisingas žingsnis - nepasimesti ir nepanikuoti!

Dažnai nelaimių galima išvengti. Tačiau netgi saugiai ir atsakingai auginant vaiką kai kada bėda atsitinka. „Mano šeimos akademijos“ dėstytojai išmokys jus pirmosios pagalbos abėcėlės. Praktiniai patarimai, ką daryti, kai iškyla grėsmė jūsų vaiko sveikatai ar net gyvybei, bus naudingi ne tik tėvams, bet ir su vaiku dažnai bendraujantiems seneliams ar auklėms.

Siūlomi užsiėmimai: programa  laikinai nevykdoma !!!

  • Pirmosios pagalbos teoriniai mokymai
  • Pirmosios pagalbos praktiniai mokymai

Teoriniai mokymai 

Kaip suteikti pirmąją pagalbą kūdikiams ir vaikams. 
Koks pirmas ir teisingas žingsnis... 

Susitikimo metu jūs turėsite galimybę sužinoti ir pamatyti pačius svarbiausius dalykus, aiškiai ir trumpai sužinosite, ką daryti ir kaip nepasimesti įvykus nelaimei, kaip padėti vaikui dar prieš atvykstant greitajai medicinos pagalbai, kaip sukurti saugią aplinką ir namus, kaip mokyti kūdikius saugumo, kaip elgtis kūdikiui užspringus, išgirsite kaip elgtis kitose situacijose (kūdikis be sąmonės, šokas).

Užsiėmimo trukmė – 1,5 val. 
Užsiėmimo kaina asmeniui


Praktiniai mokymai 

Grupėje (4 poros) jau turimas teorines žinias pritaikysite praktikškai ir išmoksite pirmos pagalbos ABC (pvz. gaivinimas, užspringimai, apsinuodijimai, nudegimai, įgėlimai), ką privalo žinoti ir mokėti šeima, auginanti kūdikius ir vaikus. Bus sukuriamos įvairios situacijos, kuriose turėsite praktiškai išspręsti iškilusią problemą.

Užsiėmimo trukmė – 1,5 val. 
Užsiėmimo kaina asmeniui

 Dėmesio! "Pirmoji pagalba" programa laikinai nevykdoma.