Šeimos gerovės stiprinimas per pozityvią tėvystę

Vieta: Vilnius 

Data: 2012m. rugpjūtis - gruodis

Tikslas: skatinti savarankiškos ir gyvybingos šeimos įsitvirtinimą, vykdant švietėjišką veiklą, susijusią su šeimos vertės visuomenėje atskleidimu ir pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymu. 
Dalyviai:  jaunos, gausios šeimos ar poros; taip pat - asmenys, kurie rengiasi tapti tėvais.
Rėmėjas: Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (programa „Šeimos gerovės ir vaiko teisių apsaugos politikos įgyvendinimas“). 
Apie:  VšĮ “Mano šeimos akademija” 2012 – 2013 m. įgyvendino Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos remiamą projektą „Šeimos gerovės stiprinimas per pozityvią tėvystę“. Įgyvendinant šį projektą 2012 m. Vilniuje buvo vykdoma  mokymo programa „Mes atsakingi už vaiko ir šeimos gerovę“, kuri apima šeimos gerovės supratimo, išsaugojimo įgūdžių formavimo ir pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimą2012 m. programoje buvo vedami 5 seminarai, kiekviename jų  buvo  analizuojamos 4 pagrindinės temos (moduliai).  Vieno seminaro metu dalyvavo ne daugiau kaip 10 dalyvių (arba 5 poros). Dalyviai įgijo  naudos jų šeimų gerovei: susipažino su kūdikio vystymosi eiga ir rengimuisi tėvystei, aptarė partnerystės problemas, tėvų ir vaikų ryšį, sužinojo, kokias pasekmes gali sukelti kūdikio purtymas, kaip reikia elgtis su verkiančiu kūdikiu, atsitikus nelaimei.

Kiekvieno seminaro metu buvo atliekama daug praktinių užduočių, todėl dalyviai galėjo savarankiškai išbandyti įvairias situacijas ir pamėginti išspręsti galimas problemas.

Seminarų temos:
1. Rūpinimasis kūdikiu, rengimasis pozityviai tėvystei.

2. Partnerystė ir šeima. 
3. Vaikų nepriežiūra ir blogas elgesys su kūdikiu (sukrėsto kūdikio sindromas (SKS). 
4. Atsitikus nelaimei.

Registracja vyko internetinėje svetainėje : www.sveikasmazylis.lt